Jak śledzić moje zamówienie?
Otrzymasz wiadomość e-mail po wysłaniu zamówienia, a także numer śledzenia, możesz śledzić status wysyłki na https://www.17track.net/en, wybierając właściwego przewoźnika, lub skontaktuj się z nami za pomocą numer zamówienia przez e-mail, wiadomość na Instagramie, komunikator na Facebooku, odpowiemy jak najszybciej.


Dlaczego po otrzymaniu płatności nie otrzymałem e-maila z potwierdzeniem?
Sklep internetowy FREYARA automatycznie wysyła wiadomość e-mail z potwierdzeniem, najpierw sprawdź pliki ze spamem lub dodaj freyara.com do listy zaufania e-mail. Jeśli nadal nie otrzymasz, sprawdź, czy adres e-mail zarejestrowany lub wpisany, gdy realizacja transakcji jest prawidłowa, czy nie, lub skontaktuj się z nami przez e-mail, Facebook lub Instagram, a my sprawdzimy Cię jak najszybciej.


Jaki jest szacowany czas wysyłki?
Wysyłka do Polski potrwa 7-20 dni roboczych.


Czy mogę zmienić zamówienie?
Jeśli chcesz zmienić przedmiot lub informacje o wysyłce, gdy zamówienie nie zostało wysłane, skontaktuj się z nami w celu zmiany. Jeśli zamówienie zostało wysłane, nie można go zmienić.


Czy mogę anulować zamówienie?
Jeśli wybrałeś niewłaściwe elementy lub napisałeś nieprawidłowe informacje o wysyłce, skontaktuj się z nami, podając poprawne informacje, zanim paczka zostanie wysłana, nie musisz anulować zamówienia, jeśli paczka została wysłana, nie możemy anulować zamówienia podczas przesyłki, możesz skontaktować się z nami w tym przypadku.


Czy mogę zwrócić mój przedmiot?
Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówienia, możesz zwrócić swój przedmiot w ciągu 30 dni, otrzymasz zwrot kwoty zapłaconej za produkt. Skontaktuj się z nami pod adresem service@freyara.com, aby poprosić o adres zwrotny, musisz zapłacić za koszt wysyłki zwrotnej.


Co mogę zrobić, jeśli elementy są uszkodzone, niewłaściwe lub pominięte?
Prześlij zdjęcia lub krótkie filmy wideo na adres e-mail service@freyara.com o problemie w ciągu 10 dni od dostawy, a my zajmiemy się problemem w dni robocze jak najszybciej.


Czy mogę zapłacić za podatek lub cło przywozowe?
Ponosisz odpowiedzialność za wszelkie niemożliwe podatki lub cła, ale przeważnie nie musisz płacić, z wyłączeniem dużych zamówień, ponieważ korzystamy z przesyłki ekspresowej do większości krajów, jeśli potrzebujesz faktury lub plików do odprawy celnej, skontaktuj się z nami.


Co mogę zrobić, jeśli chcę dodać nowe produkty do mojego zamówienia?
Jeśli Twoje zamówienie nie zostało wysłane, możesz dostarczyć nam produkt i ilość, kontaktując się z klientem@freyara.com


Co mogę zrobić dla zamówienia dostarczonego, ale nie otrzymanego?
Korzystamy z ekspresowej dostawy „pod drzwi” na większość adresów wysyłki z wyjątkiem skrytki pocztowej, jeśli odbiorcy nie ma w domu, paczkę można zostawić w domu, podpisać przez rodzinę lub zwrócić na lokalną pocztę, prosimy o kontakt z nami jak najszybciej w sprawie tych problemów, będziemy obsługiwać w pierwszej kolejności.


Jakiej płatności mogę użyć?
Najczęściej możesz płacić online za pomocą konta PayPal, głównych kart kredytowych za pośrednictwem PayPal, karty kredytowej Visa Master.


Jak mogę uzyskać zwrot pieniędzy?
W przypadku jakichkolwiek problemów dotyczących naszego produktu lub usługi skontaktuj się z naszym serwisem w celu uzyskania pomocy. Jeśli wynegocjowano zwrot lub zwrot częściowy, pieniądze zostaną zwrócone na konto oryginalne, takie jak PayPal lub karta kredytowa Visa Master.


Jak mogę uzyskać kod rabatowy?
Możesz otrzymać kod rabatowy poprzez newsletter promocyjny, Facebook, Instagram i osoby wpływowe.


Gdzie mogę uzyskać wsparcie online Freyara?
Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz uzyskać wsparcie serwisowe, kontaktując się z nami:
e-mail na adres service@freyara.com;
Oficjalny Facebook: https://www.facebook.com/freyarabeauty
Oficjalny Instagram: https://www.instagram.com/reyarabeauty
You have successfully subscribed!
This email has been registered