30 dni na zwrot towaru i warunki

Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówienia, możesz zwrócić swój przedmiot w ciągu 30 dni, otrzymasz zwrot wszystkich zapłaconych pieniędzy. Skontaktuj się z nami pod adresem service@freyara.com, aby poprosić o adres zwrotny, musisz zapłacić za koszt wysyłki zwrotnej.


Prześlij zdjęcia lub krótkie filmy wideo na adres e-mail service@freyara.com o wszelkich problemach w ciągu 10 dni od dostawy, a my zajmiemy się tym problemem w jak najkrótszym czasie.


Zwroty

W przypadku jakichkolwiek problemów dotyczących naszego produktu lub usługi skontaktuj się z naszym serwisem w celu uzyskania pomocy. W przypadku wynegocjowania zwrotu lub zwrotu częściowego pieniądze zostaną zwrócone na pierwotne konto, takie jak PayPal lub karta kredytowa Visa Master. Jeśli zapłaciłeś przy użyciu płatności lokalnej, takiej jak Boleto, OXXO itp., Może być konieczne podanie konta PayPal, aby otrzymać zwrot pieniędzy.


Wszystkie zwroty muszą zostać najpierw autoryzowane przez Zespół Wsparcia FREYARA przed zwrotem. W przypadku niepełnych wniosków gwarancyjnych FREYARA zastrzega sobie prawo do odmowy jakiegokolwiek odszkodowania. Jeśli klient zwrócił paczkę bez uprzedniej zgody, wysyła na niewłaściwy adres, zwraca niewłaściwy przedmiot lub przesyła pustą paczkę, wówczas FREYARA zastrzega sobie prawo do odmowy jakiegokolwiek odszkodowania.

Specjalne notatki:
1. Opłata za wysyłkę za zwrot produktu zostanie zapłacona przez klienta i nie podlega zwrotowi, z wyjątkiem 7-dniowych sytuacji DOA.
2. Podczas wysyłki zwrotnej klient jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne, cła lub taryfy podczas zwrotu towaru do naszego magazynu. W takich przypadkach odejmiemy opłaty celne od autoryzowanej kwoty zwrotu.
3. FREYARA domyślnie ponownie wyśle ​​przedmiot do klienta za pośrednictwem wysyłki ryczałtowej. Jeśli klient chce skorzystać z szybszej metody wysyłki, obowiązuje odpowiednia opłata za wysyłkę.
4. W przypadku niewłaściwego użytkowania, wszelkie naprawy, akcesoria i koszty wysyłki, w obie strony, są w pełni odpowiedzialnością klienta i na własny koszt.Jak złożyć wniosek o gwarancję
Jeśli twój produkt ma problem, skontaktuj się z obsługą klienta FREYARA przez e-mail, komunikator lub WhatsApp.

Należy dokładnie przestrzegać naszego procesu gwarancyjnego, aby zminimalizować wszelkie opóźnienia:
1. Szczegółowo opisz problem z produktem: Co się stało? Kiedy? W jaki sposób? Podaj również swój pełny numer zamówienia.
2. Podaj kod produktu wskazany na opakowaniu zewnętrznym.
3. Wyślij wyraźne zdjęcie lub film pokazujący wady; należy to robić przy dobrym oświetleniu.


Brakujące elementy, niewłaściwe elementy lub niewłaściwa paczka wysłana
Pamiętaj, aby otworzyć paczkę i dokładnie sprawdzić zawartość przed podpisaniem paczki.
W przypadku jakichkolwiek problemów należy dokładnie przestrzegać naszego procesu gwarancyjnego, aby zminimalizować wszelkie opóźnienia:
1. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, podając numer zamówienia
2. Prześlij nam wyraźne zdjęcie zewnętrznego opakowania, widoczne wszystkie etykiety wysyłkowe i (jeśli dotyczy) otrzymany przedmiot.

Możliwe rozwiązania:
- Jeśli brakuje jakiegoś elementu, wyślemy go ponownie za darmo w okresie gwarancyjnym.
- Jeśli wysłaliśmy niewłaściwy produkt: zwrócimy Ci pieniądze w całości lub wyślemy alternatywny produkt (jeśli dotyczy i jest dostępny). FREYARA zdecyduje, czy musisz zwrócić niewłaściwy produkt, czy nie, i zrekompensuje opłatę za wysyłkę zwrotną, gdy go otrzymamy.

Proces zwrotu i rekompensaty
Jeśli masz jakiekolwiek problemy z obsługą posprzedażną, skontaktuj się bezpośrednio z naszym działem obsługi klienta, który zaoferuje rozwiązanie dostosowane do Twojego przypadku. Potwierdzą, czy musisz zwrócić przedmiot i na jaki adres możesz go zwrócić.


W tej sekcji opisano czas przetwarzania wymagany do otrzymania zwróconego produktu.

W przypadku wymiany czas przetwarzania wymienionego przedmiotu wynosi od 3 do 6 dni roboczych po otrzymaniu go z powrotem, w zależności od dostępności zapasów.

W przypadku zwrotów czas przetwarzania zwrotu pieniędzy wynosi od 3 do 6 dni roboczych od otrzymania zwróconego produktu. Po tym czasie zwrot pieniędzy będzie zależał od metody płatności. Szczegóły znajdują się poniżej:
-Zwroty PayPal mogą potrwać do 48 godzin, aby przetworzyć i pojawić się na Twoim koncie.
- Zwroty z karty kredytowej pojawią się na Twoim koncie w ciągu 7-14 dni roboczych. To opóźnienie zależy wyłącznie od wystawcy karty kredytowej i wszelkich pośredników.

FREYARA zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian i / lub ulepszeń niniejszej polityki. Wszelkie zmiany zostaną zaktualizowane w odpowiedniej sekcji naszego centrum pomocy.
You have successfully subscribed!
This email has been registered